Освітлення фасадів

Зробимо ніч яскравою

 

На сьогоднішній день фасадне освітлення  почало набувати все більшої популярності. Раніше  підсвічування використовувалось тільки для  архітектурних споруд. Але з теперішнім асотриментом  приборів для освітлення просто потрібно підкреслити за допомогою світла  всі достоїнства фасаду.

Які бувають типи фасадного освітлення?

Заливаюче освітлення 

Дане освітлення створюється за допомогою потужних приборів які дозволять освітити всю будівлю.Причому висвіттляється рівномірно і виділяється із загальної темноти.Є можливіть підібрати будь-який тон для фасаду для ідеального освітлення будівлі.

Контурне освітлення 
Задача даного освітлення це виділення котурів будівель (вікон дверей). Використовується певний прибор – світлова трубка на основі світлодіодів. Великим плюсом є те, що колір освітлення фасаду ви можете змінювати в будь який момент.

Локальне освітлення 

Використовується для освітлення окремих частин будинка (балконів вікон дверей). При цьому використовуються світлові прибори середньої потужності з маленьким розсіянням світла на фасад.

Фонове освітлення

Цей варіант досить цікавий. Таке освітлення створюють потужні світлові прибори з м’ягким розсіюванням які розміщуються позаду будівлі. Ефект  приголомшений,будинок неначе виходить із темряви і навколо більше нічого не існує.173_30372576 ee943204a445687e2b6584e4a77f7da5