Турнікети та огорожі

Турнікет – це певний прилад, який обмежує вхід та вихід людей, регулюючи порядок пропуску на територію.

Основні види турнікетів:

хвірткаХвіртки - такий вид турнікетів часто використовують у супермаркетах, басейнах,    спортивних, торгових та косметичних центрах. Управління турнікетом здійснюється вручну, або за допомогою пульта.

 

трипод

Триподи – це найпопулярніший вид турнікетів, призначений для регулювання потоку людей. Триподи бувають двох видів: підвісні – які кріпляться на стіну, і стаціонарні – які можна розмістити в будь якому місці.

 Роторні – такі турнікети надійніше перекривають прохід. Вони складаються з чотирьох планок які обертаються навколо осі. Можуть відкриватися в трьох варіантах: за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки та в обидві сторони.

роторні

Повноростові – цей вид турнікету повністю перекриває прохід, тому його використовують в місцях з повишеним контролем доступу. Його часто встановлюють як вуличний турнікет.

повноростові

 

 

 

 

Огорожі – це додаткові пристрої для турнікетів, які теж відносяться до контролю доступу. Вони легкі в комплектуванні і можуть, як обмежувати потік людей, так і розділяти різні зони потоку людей.